ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 7663536
nr 766 3536
Örhängen
1 par, Förgyllt silver, 1880-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 juli 2012
kl 19:02:01
100 kr
150 kr